Тихомир Иванов на 1 см от най-доброто си за сезона

11-02-2019 13:34

Тихомир Иванов се нареди на седма позиция в скока на височина на турнира в Банска Бистрица (Слвк).

Той преодоля 224 см за подреждането си, като подели мястото си с Лукаш Биир (Слвк). Това беше второ състезание за Тихомир за сезона. Той стана шампион на България с 225 см през миналия уикенд.

Победител в Банска Бистрица стана Наото Тобе (Яп) с 233 см. Като негови подгласници се наредиха Едгар Ривера (Мек) и Джанмарко Тамбери (Ит) – и двамата с 227 см  второ място.

Мария Ласицкене (Рус) спечели състезанието при жените с 200 см. Алесия Трост (Ит) стана втора с 194 см, а Софи Скоог (Шв), Елена Валортигара (Ит), Михаела Хруба (Чех) и Ярослава Махучих (Укр) поделиха третото място със 190 см.