Лора Стоянова и Христо Панев най-бързи при най-малките

Лора Стоянова и Христо Панев са най-бързите при момичетата и момчетата до 11 г. на турнира „Децата на София", който се проведе на стадиона на НСА.
Състезателката на Ивайло Лазаров в клуб Юниверсал Стоянова стана първа на 60 м с 9,7 сек. Подгласнички на шампионката са Виктория Китанова (Юниверсал) с 10,1 сек и Йорданка Папанезова (Д. Вучков-Вучето) с 10,2 сек.
Панев (АК Джордан-Благоевград) финишира за 9,6 сек. Със същото постижение на втора позиция се класира Валентин Желязков (Асара 2008-Симеоновград). Третото място спечели Росен Горанов (Юниверсал) с 9,7 сек.
В състезанието за четири възрастови групи взеха участие над 550 атлети. Децата получиха специални награди от спонсорите на състезанието Eurohold, Joma, Velomania, Evridika Holidays, Solid 55, Georgi Pavlov Managment, списание Атлетика,  LG, Universal. Медиен партньор на турнира е bgathletic.com.