Шампионка на овчарски скок с победа на скок дължина

Призьорките в скока на дължина.

Полин Митева (Бургас 98) завоюва първото място в скока на дължина при девойките младша възраст на турнира „Децата на София".
Шампионката в овчарския скок при по-големите от нея - старша възраст, постигна 5,14 м. Ива Александрова (ЦСКА) се класира на втора позиция с 4,73 м. Елизабет Петкова (АК Джордан-Благоевград) спечели третото място с 4,69 м.
В тласкането на гюле Ренета Петкова (Спартак-Плевен) реализира 10,82 м за успеха в сектора. Нейни подгласнички станаха Ива Александрова с 9,89 м и Саша Сашева (Хеброс-Харманли) с 9,74 м.
Децата получиха специални награди от спонсорите на състезанието Eurohold, Joma, Velomania, Evridika Holidays, Solid 55, Georgi Pavlov Managment, списание Атлетика,  LG, Universal. Медиен партньор на турнира е bgathletic.com.