Шрифт:

Резултати от четвъртия турнир „Децата на София

Резултати от четвъртия турнир „Децата на София"
Момчета до 11 г. - 60 м

1. Христо Панев (АК Джордан-Благоевград)       9,6 сек

2. Валентин Желязков (ЛК Асара 2008-Симеоновград) 9,6 сек

3. Росен Горанов (Юниверсал)      9,7 сек

4. Томас Добрев (ЦСКА Солид 55)           9,8 сек

5. Боян Иванчев (Юниверсал)        10,2 сек

6. Явор Иванов (Хаммер-ХВ-Трявна)       10,3 сек

7. Йордан Николов (ЛК Асара 2008-Симеоновград)      10,7 сек

8. Атанас Митов (АК Джордан-Благоевград)      11,7 сек

9. Никола Здравков (Юниверсал)   13,3 сек

 

Момичета до 11 г. - 60 м

1.Лора Стоянова (Юниверсал)       9,7 сек

2. Виктория Китанова         (Юниверсал) 10,1 сек

3. Йорданка Папанезова      (Д.Вучков-Вучето)    10,2 сек

4. Рая Некова (Д.Вучков-Вучето)    10,4 сек

5. Десислава Стоянова        (Шампион-София)    11,1 сек

6. Стефани Петрова  (ЦСКА Солид 55)     11,2 сек

7. Антонина Шопска            (АК Джордан-Благоевград) 11,4 сек

8. Мартиняна Цветкова       (Юниверсал) 11,6 сек

9. Йоана Карапеткова          (АК Джордан-Благоевград) 11,8 сек

10. Александра Николова    (Юниверсал) 12,1 сек

11. Никол Нягин       (КЛАСА)       12,1 сек

12. Елица Дочевска  (Юниверсал) 12,5 сек

 

Момчета до 14 г. 60 м

1. Мартин Димитов (Пауталия-Кюстендил)       7,9 сек

2. Георги Николов (Ч.Ч.Чендини)  8,0 сек

3. Алек Ежков (Хаммер-ХВ-Трявна)          8,2 сек

4. Веселин Каимски (Левски-София)        8,3 сек

5. Пламен Петков (АК Враца) 8,5 сек

6. Ивелин Витанов (СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков) 8,7 сек

7. Иво Балабанов (АК-Джордан)   8,7 сек

8. Атанас Саранов (Славия-София)           8,8 сек

9. Бирай Кадир (СК Балкански лъвове-Септември)       8,9 сек

10.Валентино Валентинов (Левски-София)         9,0 сек

11. Боби Петров (ЦСКА Солид 55)           9,0 сек

12.Георги Канелов (Хеброс-Харманли)    9,1 сек

13. Николай Йоловски (Искър 2010-Рома)           9,1 сек

14.Бисер Милушев (Юниверсал)    9,2 сек

15.Давид Колев (СК Левски - Елин Пелин)         9,4 сек

16.Светослав Александров (Юниверсал)  9,4 сек

17. Любомир Янгелов (Искър 2010-Рома)            9,4 сек

18.Атанас Димитров (ЛК Асара 2008-Симеоновград)   9,6 сек

19. Кристиян Димитров (СК Балкански лъвове-Септември)    9,9 сек

20. Христо Иванов (Хеброс-Харманли)    10,3 сек

21. Геро Никифоров (СК Левски - Елин Пелин)  10,6 сек

22. Дейвид Николов (АК Джордан-Благоевград)            10,8 сек

23. Радостин Донков (ЛК Асара 2008-Симеоновград)   13,1 сек

 

Момичета до 14 г. - 60 м

1. Гергана Гълъбова СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  8,5 сек

2. Ели Вукадинова    СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  8,6 сек

3. Венера Огнянова  Юниверсал    8,6 сек

4. Елена Борисова    Лудогорец-Разград   8,8 сек

5. Александрина Богомилова         Юниверсал    8,9 сек

6. Деница Михайлова          СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  8,9 сек

7. Анна Кръстева      Левски-София           9,0 сек

8. Ивана Семковска  Юниверсал    9,0 сек

9. Стефани Борисова           Славия-София          9,1 сек

10. Виктория Жежева          Ч.Ч.Чендини 9,1 сек

11. Екатерина Младенова    СК Левски - Елин Пелин    9,1 сек

12. Николета Митова           Левски-София           9,2 сек

13. Надежда Арнаудова       Левски-София           9,2 сек

14. Калина Тодорова           Титан  9,2 сек

15. Димона Чилингирова    Юниверсал    9,3 сек

16. Мила Лазарова   СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  9,3 сек

17. Гергана Георгиева          Ч.Ч.Чендини 9,3 сек

18. Павлина Танчева            Хеброс-Харманли    9,3 сек

19. Джулия Димитрова        КЛАСА          9,4 сек

20. Людмила Томова           ЦСКА Солид 55       9,4 сек

21. Емануела Емануилова    СК Левски - Елин Пелин    9,5 сек

22. Диана Димова    Хеброс-Харманли    9,6 сек

23. Емилия Базлянкова        Юниверсал    9,7 сек

24. Фелиз Сали         СК Балкански лъвове-Септември  9,9 сек

25. Андреа Балукова КЛАСА          9,9 сек

26. Йоана Казанджиева       СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  9,9 сек

27. Габриела Георгиева       ЛК Асара 2008-Симеоновград       9,9 сек

28. Елена  Сименкович        Ч.Ч.Чендини 9,9 сек

29. Диана Бисерова  Хаммер-ХВ-Трявна  10,0 сек

30. Дйансевер Дауд  СК Балкански лъвове-Септември  10,1 сек

31. Деница Цекова   Хаммер-ХВ-Трявна  10,1сек

32. Елица Стоянова  КЛАСА          10,3 сек

33. Дийора Иванова Юниверсал    10,4 сек

34. Борислава Николова      ЛК Асара 2008-Симеоновград       10,5 сек

35. Преслава Пачеманова    Хеброс-Харманли    10,6 сек

36. Естел Стоянова   Хаммер-ХВ-Трявна  10,8 сек

37. Калинка Печева  Хаммер-ХВ-Трявна  10,8 сек

38. Емануела Стоянова        Хаммер-ХВ-Трявна  10,8 сек

39. Велислава Кръстева       Хаммер-ХВ-Трявна  10,9 сек

40. Надежда Карапетрова    АК Джордан-Благоевград   11,4 сек

 

Момчета до 16 г. - 100 м

1. Едуард Борисов    ЦСКА-София            11,4 сек

2. Красимир Стойчев          Левски-София           11,5 сек

3. Добромир Георгиев         Хеброс-Харманли    11,6 сек

4. Александър Антонов       Хаммер-ХВ-Трявна  11,7 сек

5. Димитър Симеонов         Ч.Ч.Чендини 11,8 сек

6. Александър Александров            ЦСКА-София            11,9 сек

7. Димитър Йорданов          Лудогорец-Разград   12,1сек

8. Камел Джалаб       Септември-София    12,1 сек

9. Йордан Алексиев  ЦСКА-София            12,2 сек

10. Генади Станчев  Хаммер-ХВ-Трявна  12,3 сек

11. Методи Живков  ЦСКА-София            12,4 сек

12. Бисер Янакиев    Левски-София           12,4 сек

13. Радослав Конярски        Левски-София           12,4 сек

14. Симеон Герински          ЦСКА Солид 55       12,6 сек

15. Георги Игнатов   Левски-София           12,6 сек

16. Георги Трифонов           ЦСКА-София            12,8 сек

17. Ленчо Петров     Средногорски атлет-Пирдоп          12,9 сек

18. Георги Чобанов  ЦСКА Солид 55       12,9 сек

19. Владимир Петров           Искър 2010-Роман    12,9 сек

20. Димитър Златков           Септември-София    13,0 сек

21. Николай Радулов            ЦСКА Солид 55       13,2 сек

22. Виктор Стратиев            Левски-София           13,2 сек

23. Николай Николов           Септември-София    13,6 сек

24. Иван Василев      ЛК Асара 2008-Симеоновград       13,8 сек

25. Милко Гемеджиев          Хеброс-Харманли    14,7 сек

26. Петър Александров        Септември-София    14,8 сек

 

Момчета до 16 г. - 300 м

1. Едуард Борисов                ЦСКА-София            39,2 сек

2. Димитър Йорданов                      Лудогорец-Разград   40,1 сек

3. Мартин Димитов             Пауталия-Кюстендил          41,0 сек

4. Генади Станчев                Хаммер-ХВ-Трявна  41,0 сек

5. Методи Живков               ЦСКА-София            41,4 сек

6. Владимир Пртров            Искър 2010-Роман    41,6 сек

7. Александър Йотовски                  Локомотив-Пловдив            41,6 сек

8. Георги Игнатов                Левски-София           41,8 сек

9. Камел Джалаб                  Септември-София    42,2 сек

10. Желязко Василев                        Средногорски атлет-Пирдоп          42,6 сек

11. Георги Николов              Ч.Ч.Чендини 42,8 сек

12. Тихомир Костов             СК Атлет-Мездра     42,9 сек

13. Момчил Събчев             Хаммер-ХВ-Трявна  43,6 сек

14. Ленчо Петров                 Средногорски атлет-Пирдоп          43,6 сек

15. Атанас Атанасов                        Средногорски атлет-Пирдоп          44,0 сек

16. Ангел Ангелов                СК Балкански лъвове-Септември  48,0 сек

17. Георги Канелов              Хеброс-Харманли    49,0 сек

18. Милко Гемеджиев                     Хеброс-Харманли    49,6 сек

19. Ангел Трайков                СК Балкански лъвове-Септември  57,4 сек

20. Христо Иванов               Хеброс-Харманли    62,6 сек

21. Александър Борисов                  СК Балкански лъвове-Септември  64,2 сек

 

Момчета до 16 г. - скок на дължина

1. Добромир Георгиев                     Хеброс-Харманли                6,61 м

2. Александър Антонов                   Хаммер-ХВ-Трявна              6,45 м

3. Красимир Стойчев                      Левски-София                      5,99 м

4. Димитър Йорданов                      Лудогорец-Разград               5,43 м

5. Петър Цветанов                АК Враца                   5,21 м

6. Димитър Златков             Септември-София                5,21 м

7. Пламен Петков                 АК Враца                   4,95 м

8. Михаил Николов              Хаммер-ХВ-Трявна              4,75 м

9. Желязко Василев              Средногорски атлет-Пирдоп                      4,71 м

10. Иван Василев                 ЛК Асара 2008-Симеоновград                   4,55 м

11. Иво Балабанов                АК-Джордан             4,30 м

12. Божидар Желязков                     Симеоновград                      3,47 м

 

Момичета до 16 г. - 100 м

1. Мирела Ванчева   Хаммер-ХВ-Трявна  13,30 сек

2. Мария Денисиева Титан  13,80 сек

3. Никол Николова   ЦСКА Солид 55       14,00 сек

4. Елена Борисова    Лудогорец-Разград   14,30 сек

5. Александра Кацарска       Ч.Ч.Чендини 14,60 сек

6. Анна-Мария Новоселска АК-Джордан 14,90 сек

7. Ралица Тодорова  Ч.Ч.Чендини 15,00 сек

8. Добриела Чолакова          Средногорски атлет-Пирдоп          15,00 сек

9. Валерия Илиева    Септември-София    15,10 сек

10. Емилия Томова   ЦСКА Солид 55       15,10 сек

11. Гергана Димитрова        АК-Джордан 15,20 сек

12. Maгдалена Трифонова   Вирен - Мездра         15,40 сек

 

Момичета до 16 г. - 300 м

1. Мария Денисиева Титан  46,5 сек

2. Елена Борисова    Лудогорец-Разград   46,6 сек

3. Наталия Лазич      ААК    47,5 сек

4. Никол Николова   АК-Джордан 47,8 сек

5. Никол Николова   ЦСКА Солид 55       48,1 сек

6. Венера Огнянова  Юниверсал    49,1 сек

7. Ивелина Ангелова           Средногорски атлет-Пирдоп          49,7 сек

8. Анна-Мария Новоселска АК-Джордан 49,9 сек

9. Александрина Богомилова         Юниверсал    49,9 сек

10. Ангелина Стефанова     Атлетик - Мездра     50,1 сек

11.Валерия Илиева   Септември-София    51,1 сек

12. Христина Белишка         Средногорски атлет-Пирдоп          51,7 сек

13. Виктория Дишлянова    Средногорски атлет-Пирдоп          53,2 сек

14. Павлина Танчева            Хеброс-Харманли    53,3 сек

15. Магдалена Трифонова   Вирен - Мездра         53,6 сек

16. Деница Методиева        Искър 2010-Роман    54,3 сек

17. Гергана Димитрова        АК-Джордан 56,0 сек

 

Момичета до 16 г. - скок на дължина

1. Дейзи Иса  Ч.Ч.Чендини 5,27м

2. Мария Денисиева Титан  5,00м

3. Гергана Гълъбова СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  4,40м

4. Николета Митова Левски-София           4,30м

5. Калина Тодорова  Титан  4,17м

6. Диана Бунарджиева         Бургас 98        4,16м

7. Деница Михайлова          СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  4,13м

8. Виктория Жежева Ч.Ч.Чендини 4,12м

9. Никол Николова   АК-Джордан 4,10м

10. Наталия Лазич    ААК    3,99м

11. Анна Кръстева    Левски-София           3,95м

12. Елена  Сименкович        Ч.Ч.Чендини 3,94м

13. Ели Вукадинова  СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  3,92м

14. Елена Младенова           Хаммер-ХВ-Трявна  3,81м

15. Биляна Пъшева   Хаммер-ХВ-Трявна  3,80м

16. Магдалена Трифонва     Мездра           3,60м

17. Десислава Адиркова      Хаммер-ХВ-Трявна  3,56м

18. Мила Лазарова   СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  3,50м

19. Йоана Казанджиева       СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  3,42м

20. Деница Методиева        Роман 3,38м

21. Надежда Арнаудовска    Левски-София           3,29м

 Гергана Георгиева   Ч.Ч.Чендини 0

 

Юноши младша възраст - 100 м

1. Благовест Трифонов                    ЦСКА-София            11,1 сек

2. Даниел Цинцов                Пауталия-Кюстендил          11,6 сек

3. Душан Илич                      ЦКН    11,6 сек

3. Александър Крушовски               АК-Джордан 11,6 сек

5. Никола Костич                 ЦКН    11,7 сек

6. Теодор Трифонов             ЦСКА-София            11,7 сек

7. Драган Владимиров                     ЦСКА-София            11,8 сек

8. Кристиян Сандъкчиев                 Славия-София          11,8 сек

9. Петър Андреев                 ЦСКА-София            11,9 сек

10. Свилен Минчев             Лудогорец-Разград   11,9 сек

11. Благослав Самарджиев             Пауталия-Кюстендил          12,0 сек

12. Симеон Захариев                       Юниверсал    12,0 сек

13. Даниел Якимов              Ч.Ч.Чендини 12,0 сек

14. Стефан Динков               Септември-София    12,1 сек

15. Момчил Узунов              Хаммер-ХВ-Трявна  12,1 сек

16. Благой Кръстев              Юниверсал    12,2 сек

17. Димитър Северинов                  ЦСКА-София            12,2 сек

18. Марио Методиев                       Славия-София          12,3 сек

19. Момчил Василев                        КЛАСА          12,3 сек

20. Александър Божилов                 КЛАСА          12,4 сек

21. Атанас Събев                  АК-Джордан 12,6 сек

22. Антон Георгиев              АК-Джордан 12,7 сек

23. Момчил Живков            Славия-София          13,0 сек

24. Михаил Северинов                    ЦСКА-София            13,5 сек

 

Юноши младша възраст - 300 м

1. Благовест Трифонов        ЦСКА-София            36,1 сек

2. Кристиян Сандъкчиев     Славия-София          37,3 сек

3. Свилен Минчев    Лудогорец-Разград   37,5 сек

4. Теодор Трифонов ЦСКА-София            37,5 сек

5. Драган Владимиров         ЦСКА-София            38,1 сек

6. Душан Илич          ЦКН    38,2 сек

7. Лука Шеят  ЦКН    38,4 сек

8. Роберто Боршуков            Хаммер-ХВ-Трявна  38,9 сек

9. Благой Кръстев     Юниверсал    39,2 сек

10. Митко Ценов      СК Атлет-Мездра     39,2 сек

11 Петър Андреев     ЦСКА-София            39,3 сек

12 Боримир Спасов  Юниверсал    39,3 сек

13. Любомир Дишлянов      Средногорски атлет-Пирдоп          39,9 сек

14. Марио Методиев            Славия-София          39,9 сек

15. Иво Георгиев      Хаммер-ХВ-Трявна  40,2 сек

16. Даниел Якимов  Ч.Ч.Чендини 40,5 сек

17. Момчил Василев            КЛАСА          40,8 сек

18. Момчил Живков Славия-София          42,1 сек

19. Георги Георгиев КЛАСА          42,3 сек

20. Николай Петров КЛАСА          42,6 сек

 

Юноши младша възраст - 1000 м

1. Митко Ценов        СК Атлет-Мездра     2:35,6 мин

2. Денис Миленков  Юниверсал    2:45,5 мин

3. Александър Йотовски      Локомотив-Пловдив            2:48,1 мин

4. Милан Йованович           ДУБ    2:52,6 мин

5. Любомир Дишлянов        Средногорски Атлет-Пирдоп         2:52,9 мин

6. Тихомир Костов   СК Атлет-Мездра     2:59,2 мин

7. Боримир Спасов   Юниверсал    3:04,5 мин

8. Симеон Стаменов            Атлет-Монтана         3:08,8 мин

9. Георги Дяволски  Хаммер-ХВ-Трявна  4:06,9 мин

 

Юноши младша възраст - гюле

1. Йордан Янчев       АК-Джордан            15,71м

2. Димитър Николов            Спартак-Плевен                  13,50м

3. Смаил Мехмедов  Хеброс-Харманли               12,06м

4. Антонио Борисоов           ЦСКА-София                       11,56м

5. Александър  Божилов      КЛАСА                     10,45м

6. Божидар Желязков           ЛК Асара 2008-Симеоновград                  9,57м

7. Теодор Новаков    ЦСКА-София                       9,23м

8. Георги Георгиев   КЛАСА                     9,18м

 

Юноши младша възраст - скок на дължина

1. Атанас Събев        АК-Джордан 5,84м

2. Никола Костич     ЦКН    5,42м

3. Антон Георгиев    АК-Джордан 5,30м

 

Девойки младша възраст  - 100 м

1. Ивона Сураджиева           Хеброс-Харманли    13,4 сек

2. Мария Величкова Левски-София           13,6 сек

3. Маргарита Тодорова        Левски-София           14,2 сек

4. Лора Тодорова      Хаммер-ХВ-Трявна  14,3 сек

5. Вероника Вълканова        Лудогорец-Разград   14,4 сек

6. Елизабет Петкова АК-Джордан 14,8 сек

7. Мария Кехайова   АК-Джордан 14,9 сек

8. Радостина Павлова          Хаммер-ХВ-Трявна  14,9 сек

9. Венцислава Цветанова    Септември-София    15,6 сек

 

Девойки младша възраст - 300 м

1. Славка Илиева      АК-Джордан 44,7 сек

2. Надежда Изворова           Лудогорец-Разград   45,1 сек

3. Стоянка Селимска            АК-Джордан 51,2 сек

4. Румяна Харитонова         Хаммер-ХВ-Трявна  51,7 сек

5. Венцислава Цветкова      Септември - София  54,9 сек                                   

и.к.                  Елисавета Начева    АК-Джордан 43,6 сек

 

Девойки младша възраст - 1000 м

1. Надежда Изворова           Лудогорец-Разград   3:08,9 мин

2. Ангелина Стефанова       СК Атлет-Мездра     3:21,3 мин

3. Славка Илиева      АК-Джордан 3:21,5 мин

4. Стоянка Селимска            АК-Джордан 3:36,5 мин

5. Христина Белишка           Средногорски атлет-Пирдоп          3:38,4 мин

6. Виктория Дишлянова      Средногорски атлет-Пирдоп          3:41,0 мин

7. Дария Янева         Хеброс-Харманли    3:51,5 мин                                          

И.к.                 Елисавета Начева    АК-Джордан 3:12,3 мин

 

Девойки младша възраст - гюле

1. Рената Петкова     Спартак-Плевен                  10,82м

2. Ива Александрова            ЦСКА-София                       9,89м

3. Саша Сашева         Хеброс-Харманли               9,74м

4. Вероника Попова Спартак-Плевен                  8,85м

5. Станислава Тодорова      АК-Джордан            5,93м

 

Девойки младша възраст - скок на дължина

1. Полин Митева      Бургас 98                   5,14м

2. Ива Александрова            ЦСКА-София                       4,73м

3. Елизабет Петкова АК-Джордан            4,69м

4. Вероника Вълканова        Лудогорец-Разград              4,46м

5. Мария Кехайова   АК-Джордан            4,30м

6. Дария Янева         Хеброс-Харманли               4,24м


BGAthletic.com




Последни новини Най-четени
Архив
Ноември 2017