Шрифт:

Пълни резултати от ‘Децата на София′ 2011

Пълни резултати от ‘Децата на София′ 2011

Юноши младша възраст
100 м
1          Красимир Стойчев  Левски-София           11,3

2          Иван Бакърджиев    Вая 94-Бургас            11,5

3          Антон Георгиев        АК Джордан  11,8

4          Свилен Минчев       Лудогорец-Разград   11,9

5          Люсиан Павлов       СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  11,9

6          Добромир Георгиев            Хеброс-Харманли    12,0

7          Атанас Събев            АК Джордан  12,1

8          Димитър Йорданов Лудогорец-Разград   12,2

9          Даниел Димов          Локомотив-Пловдив            12,2

10        Момчил Василев     КЛАСА          12,4

11        Момчил Събчев        Хаммер  ХВ-Трявна 12,4

12        Симеон Захариев     Юниверсал    12,4

13        Бисер Янакиев         Левски-София           12,4

14        Йордан Николов      СК Балкански лъвове-Септември  12,6

15        Иво Георгиев            Хаммер  ХВ-Трявна 12,7

16        Стоян Добрев          Левски-София           12,7

17        Илиян Петров          СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  12,8

18        Георги Дяволски      Хаммер  ХВ-Трявна 12,8

19        Денис Шопски          АК Джордан  12,8

20        Недко Костов            Хаммер  ХВ-Трявна 12,9

21        Генчо Генев  Асара 2008 - Симеоновград            13,3

22        Веселин Каимски    Левски-София           13,4

23        Димо Димчев           Хеброс-Харманли    13,5

24        Стефан Шимбов       АК Джордан  13,8

25        Милко Гемеджиев   Хеброс-Харманли    14,5

26        Антонио Георгиев    АК Джордан  14,5

300 м
1          Красимир Стойчев  Левски-София           36,7

2          Христо Емануилов  АСКЛА Сливен        36,9

3          Свилен Минчев       Лудогорец-Разград   37,5

4          Благой Кръстев        Юниверсал    38,5

5          Роберто Боршуков    Хаммер  ХВ-Трявна 38,6

6          Любомир Дишлянов           Средногорски атлет-Пирдоп          38,9

7          Антон Георгиев        АК Джордан  39,1

8          Даниел Димов          Локомотив-Пловдив            39,7

9          Димитър Йорданов Лудогорец-Разград   39,7

10        Мартин Димитров   Пауталия-Кюстендил          39,7

11        Момчил Василев     КЛАСА          40,2

12        Димитър Тодоров     КЛАС Костенец       40,3

13        Младен Живанович Нишки маратон-Сърбия      40,4

14        Стоян Добрев          Левски-София           40,9

15        Даймънд Войнов     Рилски атлет-Самоков         41,1

16        Денис Шопски          АК Джордан  42,3

17        Слави Ротов  Рилски атлет-Самоков         42,6

18        Генчо Генев  Асара 2008 - Симеоновград            42,8

19        Ангел Даков  КЛАС Костенец       43,6

20        Иво Балалбанов        АК Джордан  45,1

21        Димо Димчев           Хеброс-Харманли    45,5

22        Веляко Велимирович           Нишки маратон-Сърбия      46,6

23        Живко Георгиев       СК Балкански лъвове-Септември  47,5

1000 м
1          Ненад Китанович     Нишки маратон-Сърбия      2,40,1

2          Александър Йотовски         СК Атлет-Мездра     2,42,7

3          Даниел Димов         Локомотив-Пловдив            2,44,7

4          Алекс Василев         Юниверсал    2,47,8

5          Любомир Дищлянов            Средногорски Атлет-Пирдоп         2,49,1

6          Тихомир Костов      СК Атлет-Мездра     2,50,1

7          Владимир Клявков  Локомотив-Пловдив            2,54,5

8          Иво Балалбанов        АК Джордан  3,08,3

9          Емил Кирилов         Маратон-Ихтиман    3,11,9

10        Георги Дяволски      Хаммер  ХВ-Трявна 3,26,9

 

и.к.      Емил Валериев         Искър- Роман            3,34,3

Скок дължина
1          Красимир Стойчев  Левски-София           6,48

2          Атанас Събев            АК Джордан  6,40

3          Люсиан Павлов       СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  6,28

4          Добромир Георгиев            Хеброс-Харманли    5,96

5          Антон Георгиев        АК Джордан  5,59

6          Илиян Петров          СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  5,11

7          Георги Петров          КЛАС Костенец       5,07

8          Милко Гемеджиев   Хеброс-Харманли    4,61

Гюле
1          Никола Габровски   АСКЛА Сливен        16,13

2          Борис Керанов         ЛК Цветанка Христова-Казанлък  16,12

3          Смаил Мехмедов     Хеброс-Харманли    13,22

4          Антонио Борисоов  ЦСКА-София            12,68

5          Божидар Здравков    Асара 2008 - Симеоновград            11,89

6          Александър Димитров        Хеброс-Харманли    10,98

7          Борислав Велинов   СК Балкански лъвове-Септември  8,46

                                  

и.к.      Валери Парашкевов ЦСКА-София            16,59

Девойки младша възраст
100 м
1          Мария Величкова    Левски-София           13,9

2          Ели Вукадинова       СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  14,0

3          Маргарита Тодорова           Левски-София           14,0

4          Кристинна Димитрова       КЛАСА          14,2

5          Деница Михайлова СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  14,3

6          Елизабет Петкова     АК Джордан  14,6

7          Надежда Арнаудска Левски-София           15,0

8          Никол Николова       АК Джордан  15,1

9          Екатерина Колева    Лудогорец-Разград   15,1

10        Ралица Илиева          Левски-София           15,6

11        Мария Кехайова       АК Джордан  15,9

12        Марияна Милчева   Левски-София           16,2

300 м
1          Ивана Аджова          Рилски атлет-Самоков         43,2

2          Кристина Ступар     Сърбия           43,3

3          Мария Стоядинович            Сърбия           43,4

4          Веселина Алинска   Рилски атлет-Самоков         45,6

5          Мария Велимирович           Нишки маратон-Сърбия      46,3

6          Наташа Лажич          АК Вожд-Сърбия     46,3

7          Катарина Георгиева            ЦСКА-София            46,8

8          Никол Николова       АК Джордан  47,0

9          Славка Илиева          АК Джордан  47,1

10        Кристинна Димитрова       КЛАСА          49,0

11        Елена Борисова       Лудогорец-Разград   49,3

12        Даниела Постолова Средногорски атлет-Пирдоп          50,2

13        Екатерина Колева    Лудогорец-Разград   50,4

14        Марина Маркович    Сърбия           51,1

15        Александрина Богомилова Юниверсал    52,7

16        Виктория Дишлянова         Средногорски атлет-Пирдоп          52,7

17        Диляна Минкина     Средногорски атлет-Пирдоп          52,9

18        Кристина Младенова         ЦСКА-София            53,1

19        Радостина Захариева           АК Джордан  53,3

20        Полина Ангелова    Средногорски атлет-Пирдоп          53,7

21        Мария Костова        КЛАСА          53,7

22        Весела Митова          АК Джордан  55,2

1000 м
1          Емилия Миланович Нишки маратон-Сърбия      2,58,7

2          Марта Медош            Нишки маратон-Сърбия      3,04,4

3          Йована Райчич         Сърбия           3,10,9

4          Елена Борисова       Лудогорец-Разград   3,19,9

5          Деница Методиева   КЛА Искър 2010-Роман      3,25,3

6          Славка Илиева          АК Джордан  3,34,6

7          Венера Огнянова     Юниверсал    3,35,1

8          Радостина Захариева           АК Джордан  3,36,4

9          Десислава Проданова         Левски-София           3,36,5

10        Виктория Дишлянова         Средногорски атлет-Пирдоп          3,37,8

11        Диляна Минкина     Средногорски атлет-Пирдоп          3,41,2

12        Ивана Димитрова    Керамик-Елин Пелин          3,54,0

13        Милица Симич         Сърбия           3,56,5

14        Полина Ангелова    Средногорски атлет-Пирдоп          3,59,5

15        Антоанета Стоянова           Шампион-София      4,00,1

Скок дължина
1          Елизабет Петкова     АК Джордан  5,08

2          Ива Александрова   ЦСКА-София            5,01

3          Ели Вукадинова       СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  4,45

4          Светослава Иванова           СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  4,32

5          Деница Михайлова СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  4,32

6          Симона Димитрова ЦСКА-София            4,09

7          Анна Кръстева         Левски-София           4,02

8          Екатерина Колева    Лудогорец-Разград   3,90

9          Надежда Арнаудска Левски-София           3,89

10        Елена Младенова     Хаммер ХВ-Трявна  3,72

11        Марияна Милчева   Левски-София           3,63

Гюле
1          Ива Александрова   ЦСКА-София            10,71

2          Саша Сашева            Хеброс-Харманли    10,22

Момчета, родени 1998, 1999 и 2000 г.
60 м
1          Владимир Тодоров  Тот атлет-Габрово    8,3

2          Евгени  Василев      Юниверсал    8,3

3          Георги Канелов       Хеброс-Харманли    8,4

4          Илия Сивков Хеброс-Харманли    8,4

5          Калин Петков           Асара 2008 - Симеоновград            8,5

6          Жоро Жоров  Левски-София           8,8

7          Цветан Стойменов   Юниверсал    8,8

8          Емил Валериев         КЛА Искър 2010-Роман      8,8

9          Йосиф Иззе    Левски-София           8,9

10        Цветан Лискин         Рилски атлет - Самоков       9,0

11        Стефан Тодоров       АСКЛА Сливен        9,0

12        Георги Кънчев         Средногорски атлет-Пирдоп          9,0

13        Явор Чолаков            Асара 2008 - Симеоновград            9,1

14        Светослав Александров      Юниверсал    9,1

15        Цветелин Златарев  Средногорски атлет-Пирдоп          9,2

16        Георги Тотев Юниверсал    9,4

17        Христо Иванов        Хеброс-Харманли    9,5

18        Атанас Димитров     Асара 2008 - Симеоновград            9,7

19        Христо Панев           АК Джордан  9,8

20        Георги Георгиев       Асара 2008 - Симеоновград            9,8

21        Борислав Радев         Маратон-Ихтиман    9,8

22        Димитър Георгиев   АК Джордан  9,9

23        Антоан Делчев         Асара 2008 - Симеоновград            10,0

24        Борислав Николов    Асара 2008 - Симеоновград            10,2

25        Алекс Петров            Левски-София           10,2

26        Ибро Ибров   Асара 2008 - Симеоновград            10,7

27        Кристиян Ласкин     Рилски атлет - Самоков       10,7

28        Иван Николов           Рилски атлет - Самоков       10,9

Момичета, родени 1998, 1999 и 2000 г.
60 м
1          Ивелина Здравкова Локомотив-София    8,1

2          Каролина Аджова    Рилски атлет - Самоков       8,3

3          Гергана Гълъбова    СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  8,6

4          Екатерина Младенова         Юлис - Елин Пелин 8,6

5          Миглена Петрова     Рилски атлет - Самоков       8,8

6          Паулина Стоянова   Хебър-Пазарджик     8,8

7          Анна-Мария Георгиева      АК Джордан  8,8

8          Мария Стефанова     КЛАС Костенец       8,9

9          Памела Дамянова     КЛАС Костенец       8,9

10        Мила Лазарова        СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  8,9

11        Павлина Танчева     Хеброс-Харманли    8,9

12        Деница Манчева      АК Джордан  9,1

13        Димона Чилингирова         Юниверсал    9,1

14        Пламена Съйкова    Средногорски атлет-Пирдоп          9,2

15        Емануела Емануилова         Юлис - Елин Пелин 9,2

16        Лора Стоянова         Юниверсал    9,2

17        Николета Ангелова Юлис - Елин Пелин 9,3

18        Йоана Казанджиева            СКЛА Д.Вучков-Вучето-Самоков  9,3

19        Симона Димова        Маратон-Ихтиман    9,3

20        Десислава Петрова  Хебър-Пазарджик     9,4

21        Николета Митова    Левски-София           9,4

22        Александрина Златанова     АК Джордан  9,5

23        Преслава Пачеманова         Хеброс-Харманли    9,5

24        Цветослава Маркова           Вирен-Мездра           9,5

25        Антонина Петрова   Левски-София           9,5

26        Теодора Добрева     ЦСКА-София            9,5

27        Христина Илиева     Маратон-Ихтиман    9,6

28        Марина Владимирова          Хеброс-Харманли    9,6

29        Борислава Караджова          КЛАС Костенец       9,7

30        Ивона Иванова         Хеброс-Харманли    9,7

31        Деница Стефанова   АСКЛА Сливен        9,7

32        Лилия Жристова      ЦСКА-София            9,8

33        Симона Благоева      Рилски атлет - Самоков       9,8

34        Борислава Николова            Асара 2008 - Симеоновград            9,8

35        Ивелина Маджарова           Юниверсал    9,9

36        Роксана Данина        КЛАС Костенец       9,9

37        Надежда  Костова    Юниверсал    9,9

38        Виктория Василева  КЛАС Костенец       9,9

39        Габриела Георгиева Асара 2008 - Симеоновград            9,9

40        Радостина Тодорова Рилски атлет - Самоков       9,9

41        Теодора Петкова      Средногорски атлет-Пирдоп          10,0

42        Емилия Илиева         АК Джордан  10,0

43        Александра Машова Маратон-Ихтиман    10,0

44        Елен Благоева           Рилски атлет - Самоков       10,2

45        Николета Стоянова  Хеброс-Харманли    10,2

46        Константина Радева            Рилски атлет - Самоков       10,2

47        Юлиана Георгиева  Юлис - Елин Пелин 10,2

48        Александра Андреева          Рилски атлет - Самоков       10,3

49        Славилена Стоянова           Рилски атлет - Самоков       10,4

50        Мария Ракова            Левски-София           10,4

51        Валентина Щерева   АК Джордан  10,5

52        Надежда Карапеткова          АК Джордан  10,6

53        Габриела Малинова Рилски атлет - Самоков       10,7

54        Християна Станкова            Рилски атлет - Самоков       10,7

55        Габриела Йосифова  Левски-София           11,0

56        Виктория Аьчийска  Рилски атлет - Самоков       11,2

57        Николета Кръстева   Рилски атлет - Самоков       11,4

58        Гергана Динкова      АК Джордан  11,5

59        Мария Колева           Маратон-Ихтиман    12,2

Момчета, родени 2001, 2002 и 2003 г.
60 м
1          Алекс Попов  Средногорски атлет-Пирдоп          9,4

2          Борил Николов         Юниверсал    9,5

3          Добромир Николов  Спартак-Плевен       9,5

4          Калоян Тенев            Средногорски атлет-Пирдоп          9,6

5          Валентин Желязков  Асара 2008 - Симеоновград            9,6

6          Никола Карагьозов   Левски-София           9,7

7          Даниел Петров         Хеброс-Харманли    9,8

8          Иван Георгиев          Средногорски атлет-Пирдоп          10,0

9          Кристиан Гешев       Юлис - Елин Пелин 10,0

10        Петър Спасов            Маратон-Ихтиман    10,1

11        Ивелин Стоянов       КЛАС Костенец       10,2

12        Петър Петров            Рилски атлет - Самоков       10,2

13        Илиан Божков           Юлис - Елин Пелин 10,2

14        Александър Нанев    Средногорски атлет-Пирдоп          10,3

15        Стефан Стефанов     Асара 2008 - Симеоновград            10,4

16        Виктор Бонев            КЛАС Костенец       10,4

17        Христо Николов       Рилски атлет - Самоков       10,4

18        Николай Колев         Асара 2008 - Симеоновград            10,4

19        Теодор Митков         КЛА Искър 2010-Роман      10,5

20        Йордан Николов       Асара 2008 - Симеоновград            10,5

21        георги Станоев         Рилски атлет - Самоков       10,7

22        Тодор Богданов        КЛАС Костенец       10,9

23        Константин Димитров        Рилски атлет - Самоков       11,0

24        Димитър Чолаков     КЛАС Костенец       11,1

25        Владимир Станоев   Рилски атлет - Самоков       11,3

26        Мартин Танкишев    Рилски атлет - Самоков       11,4

27        Самиел Петров         Рилски атлет - Самоков       11,5

28        Живко Дойчев          Асара 2008 - Симеоновград            11,5

29        Алекс Иванов            Юлис - Елин Пелин 11,6

30        Кристиян Драганов  КЛАС Костенец       11,8

31        Иван Стоичков         КЛАС Костенец       12,0

32        Валентин Биков        Рилски атлет - Самоков       12,2

33        Йордан Георгиев      КЛАС Костенец       12,4

34        Даниел Костов         Рилски атлет - Самоков       13,2

35        Иван Стоилов           Рилски атлет - Самоков       13,4

36        Боян Кордев  Юниверсал    16,4

Момичета, родени 2001, 2002 и 2003 г.
60 м
1          Виктория Йорданова           КЛАС Костенец       9,7

2          Стефани Стефанова Хебър-Пазарджик     10,0

3          Петя Кочева  Хебър-Пазарджик     10,1

4          Антонина Шопска    АК Джордан  10,2

5          Силвия Йолова         Мездра           10,3

6          Десислава Динева    Асара 2008 - Симеоновград            10,4

7          Магдалена Григорова          Юниверсал    10,4

8          Дарина Понева         Левски-София           10,5

9          Борислава Ангелова АК Джордан  10,5

10        Габриела Иванова    КЛАС Костенец       10,7

11        Михаела Благоева     КЛАС Костенец       10,8

12        Василена Стойчева  КЛАС Костенец       10,8

13        Лилия Сукалинска    АК Джордан  10,9

14        Симона Косева         АСКЛА Сливен        11,0

15        Йоана Карапеткова  АК Джордан  11,0

16        Цветелина Бонина   КЛАС Костенец       11,2

17        Йоанна Петрова        КЛАС Костенец       11,2

18        Христина Михайлова          Рилски атлет - Самоков       11,3

19        Моника Стефанова   КЛАС Костенец       11,4

20        Мина Радков            Юниверсал    11,6

21        Яна Ангелова            КЛАС Костенец       12,3

22        Цветелина Стоичкова          КЛАС Костенец       12,4

23        Елка Николова          Рилски атлет - Самоков       13,1

Момчета, родени 2004 и след това
60 м
1          Ѝоан Пенев   Юлис - Елин Пелин 11,0

2          Валентин Николов   Рилски атлет - Самоков       12,1

3          Добромир Неѝчев    Юлис - Елин Пелин 13,9

4          Христиан Атанасов  КЛАС Костенец       19,1

5                                 20,3

6          Борис Вучев  София 22,1

Момичета, родени 2004 и след това
60 м
1          Мадлен Петрова       Юлис - Елин Пелин 11,2

2          Христина Янева       АК Джордан  12,5

3          Ана-Мария Вучева   Юниверсал    13,0


Тагове: Децата на София 2011
BGAthletic.com

Коментари



Последни новини Най-четени